, Porodówka w Zdrojach 

Porodówka w Zdrojach

My Wilnianie « FUNDACJA ZBIORY WILEŃSKIE

Temat: Szpitale Szczecin - opinie forumowiczek-poród
1. Data porodu - czerwiec 2009
2. Miejscowość i pełna nazwa Szpitala - szczecin zdroje
3. Czy poród był rodzinny? - tak
4. Strona internetowa Szpitala - jeśli znamy
5. Opieka medyczna podczas porodu - bardzo dobra - położna przyjazna, pomocna
6. Opieka nad matką i dzieckiem, czy była opłacona położna - opieka nad dzieckiem - bdb; dzieci słabo pilnowane; nikt nie sprawdzał kto wywozi dziecko z noworodków na oddział połozniczy
7. Opieka pediatryczna i noworodkowa - bdb
8. Informacje udzielane przy wyjściu do domu - kompleksowe; potem mozna zadzwonic i tez pomoga
9.czy byl to poró przez cc czy pn. - cc, po 12h porodu naturalnego i pełnym rozwarciu

Źródło: emaluszki.pl/forum/index.php?showtopic=1011Temat: Moje 9 miesięcy :D
no już chyba postanowione że Zdroje jak to postanowiłam i przemyślałam wsio i poukładałam sobie w łebku to mi lepiej i spokojniejsza się czuję.
I fakt bliskość szpitala od domu też ważna szczególnie przy tej obecnej pogodzie. No i nie bez znaczenia dla mnie jest fakt że w Zdrojach mają dobry oddział noworodkowy i oiom a Stargard jednak nie w razie W tfu tfu ...

A u mnie na froncie spokój i cisza choć wczoraj to myślałam że poród się zaczyna bolało mnie jak na @ i tak jakoś wszystko ciągnęło że ledwo się ruszałam ale po nocy minęło.
Źródło: owulacja.pl/forum/viewtopic.php?t=130


Temat: URODZIŁAŚ?OPISZ JAK BYŁO...
Napisze krótko: niestety nie było tak jak chciałam.Maleństwo urodziło się z zachłystowym zapaleniem płuc i nieczynnym przez to lewym płuckiem.Oczywiscie cesarskie ciecie.Nawet nie widzialam go ani w trakcie(ogólne znieczulenie)ani po porodzie...Przewieziono Wiktora na OIOM do szpitala w Zdrojach(poza Szczecinem)bo tylko tam było miejsce i odpowiedni sprzet do ratowania zycia dzieci. Synka zobaczyłam dopiero na fotografii w aparacie cyfrowym i dopatrywalam sie jakichkolwiek oznak zycia...Wszystko skonczyło sie dobrze, Wiktor jest slicznym zdrowym chłopcem...Moge tylko miło o słodko powspominac moment kiedy pierwszy raz wziełam go na rece i przystawiłam do piersi...Sam poród- dramat!Do niczego.Dlatego namawiam wszystkie znajome w ciazy, zeby wybierały szpital z dobrym sprzetem medycznym , taki gdzie znajduje sie OIOM dla noworodkow...Zazdroszcze kazdej kobiecie która miała możliwośc urodzenia dziecka w wodzie, z mezem, przy muzyce, w pelnym komforcie...i która zobaczyła swoje dzieciatko od razu.Nikt wam tych wspomnien nie odbierze.....sa najpieknieksze.
Źródło: mamo-tato.pl/phpbb3/viewtopic.php?t=2460